Os 4771 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 16.10 | 8 | |||
Brandýs nad Orlicí | 16.14 | 16.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.23 | 16.24 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 16.25 | 16.26 | |||
Dlouhá Třebová | 16.29 | 16.29 | 1 | ||
Česká Třebová | 16.35 | 16.39 | 5 | ||
Semanín | 16.43 | 16.44 | |||
Opatov | 16.47 | 16.47 | 1 | ||
Opatovec | 16.50 | 16.50 | |||
Svitavy | 16.53 | 17.02 | 3 | ||
Svitavy-Lány | 17.04 | 17.04 | |||
Hradec nad Svitavou | 17.07 | 17.08 | |||
Březová nad Svitavou-Dlouhá | 17.13 | 17.14 | |||
Březová nad Svitavou | 17.17 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci