Os 4733 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letovice | 17.58 | 4 | |||
Letovice zastávka | 18.01 | 18.01 | |||
Zboněk | 18.03 | 18.04 | |||
Svitávka | 18.07 | 18.07 | |||
Skalice nad Svitavou | 18.10 | 18.12 | 1 | ||
Doubravice nad Svitavou | 18.16 | 18.17 | |||
Rájec-Jestřebí | 18.20 | 18.20 | 3 | ||
Dolní Lhota | 18.23 | 18.23 | |||
Blansko město | 18.26 | 18.27 | |||
Blansko | 18.28 | 18.31 | 5a | ||
Adamov zastávka | 18.37 | 18.37 | |||
Adamov | 18.39 | 18.40 | 1 | ||
Babice nad Svitavou | 18.43 | 18.43 | |||
Bílovice nad Svitavou | 18.48 | 18.49 | |||
Brno-Židenice | 18.54 | 18.55 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.59 | 19.06 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 19.15 | 19.16 | 1 | ||
Sokolnice-Telnice | 19.21 | 19.22 | 1 | ||
Újezd u Brna | 19.23 | 19.24 | |||
Hostěrádky-Rešov | 19.27 | 19.27 | |||
Zbýšov | 19.30 | 19.30 | |||
Křenovice horní nádraží | 19.33 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci