Os 4732 | |
Řazení vlaku: 263_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 19.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 19.45 | 19.46 | 1 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.55 | 20.00 | 8 | ||
Brno-Židenice | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Bílovice nad Svitavou | 20.09 | 20.10 | |||
Babice nad Svitavou | 20.14 | 20.15 | |||
Adamov | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Adamov zastávka | 20.20 | 20.20 | |||
Blansko | 20.26 | 20.31 | 2 | ||
Blansko město | 20.33 | 20.33 | |||
Dolní Lhota | 20.36 | 20.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 20.39 | 20.40 | 2 | ||
Doubravice nad Svitavou | 20.43 | 20.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 20.48 | 20.49 | 2 | ||
Svitávka | 20.52 | 20.52 | |||
Zboněk | 20.55 | 20.56 | |||
Letovice zastávka | 20.58 | 20.58 | |||
Letovice | 21.01 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia