Os 4657 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 17.00 | 1 | |||
Hradčany | 17.03 | 17.03 | |||
Čebín | 17.06 | 17.06 | |||
Kuřim | 17.11 | 17.12 | 1 | ||
Česká | 17.15 | 17.16 | |||
Brno-Řečkovice | 17.20 | 17.20 | |||
Brno-Královo Pole | 17.23 | 17.24 | 1 | ||
Brno-Lesná | 17.26 | 17.27 | |||
Brno-Židenice | 17.33 | 17.34 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 17.37 | 17.40 | 3 | ||
Modřice | 17.46 | 17.47 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 17.49 | 17.50 | |||
Rajhrad | 17.52 | 17.52 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 17.55 | 17.56 | |||
Hrušovany u Brna | 17.58 | 18.03 | 5 | ||
Žabčice | 18.06 | 18.06 | |||
Vranovice | 18.10 | 18.11 | 1 | ||
Pouzdřany | 18.14 | 18.15 | |||
Popice | 18.17 | 18.18 | |||
Šakvice | 18.21 | 18.22 | 5 | ||
Zaječí | 18.27 | 18.28 | 1 | ||
Rakvice | 18.31 | 18.31 | |||
Podivín | 18.34 | 18.35 | 1 | ||
Ladná | 18.38 | 18.39 | |||
Břeclav | 18.45 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök