Os 4656 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šakvice | 14.40 | 5 | |||
Popice | 14.43 | 14.43 | |||
Pouzdřany | 14.46 | 14.47 | |||
Vranovice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Žabčice | 14.54 | 14.55 | |||
Hrušovany u Brna | 14.57 | 14.58 | 2 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 15.01 | 15.01 | |||
Rajhrad | 15.04 | 15.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 15.07 | 15.07 | |||
Modřice | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 15.19 | 15.23 | 2 | ||
Brno-Židenice | 15.26 | 15.27 | 2b | ||
Brno-Lesná | 15.32 | 15.33 | |||
Brno-Královo Pole | 15.35 | 15.36 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 15.39 | 15.39 | |||
Česká | 15.43 | 15.44 | |||
Kuřim | 15.47 | 15.48 | 2 | ||
Čebín | 15.53 | 15.53 | |||
Hradčany | 15.56 | 15.56 | |||
Tišnov | 15.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci