Os 4643 | |
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 8.30 | 1 | |||
Hradčany | 8.32 | 8.33 | |||
Čebín | 8.36 | 8.36 | |||
Kuřim | 8.41 | 8.42 | 1 | ||
Česká | 8.45 | 8.46 | |||
Brno-Řečkovice | 8.50 | 8.50 | |||
Brno-Královo Pole | 8.53 | 8.54 | 1 | ||
Brno-Lesná | 8.56 | 8.57 | |||
Brno-Židenice | 9.03 | 9.04 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 9.07 | 9.10 | 1 | ||
Brno-Horní Heršpice | 9.14 | 9.14 | 1 | ||
Modřice | 9.17 | 9.17 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 9.20 | 9.21 | |||
Rajhrad | 9.23 | 9.23 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 9.26 | 9.27 | |||
Hrušovany u Brna | 9.29 | 9.33 | 5 | ||
Žabčice | 9.36 | 9.36 | |||
Vranovice | 9.40 | 9.41 | 1 | ||
Pouzdřany | 9.44 | 9.45 | |||
Popice | 9.48 | 9.48 | |||
Šakvice | 9.51 | 9.52 | 1 | ||
Zaječí | 9.57 | 9.58 | 1 | ||
Rakvice | 10.01 | 10.01 | |||
Podivín | 10.04 | 10.05 | 1 | ||
Ladná | 10.08 | 10.09 | |||
Břeclav | 10.15 | 7c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci