Os 4642 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.23 | 2 | |||
Brno-Židenice | 9.26 | 9.27 | 2b | ||
Brno-Lesná | 9.32 | 9.33 | |||
Brno-Královo Pole | 9.35 | 9.36 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 9.39 | 9.39 | |||
Česká | 9.43 | 9.44 | |||
Kuřim | 9.47 | 9.48 | 2 | ||
Čebín | 9.53 | 9.53 | |||
Hradčany | 9.56 | 9.56 | |||
Tišnov | 9.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia