Os 4637 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 7.00 | 1 | |||
Hradčany | 7.03 | 7.03 | |||
Čebín | 7.06 | 7.06 | |||
Kuřim | 7.11 | 7.12 | 1 | ||
Česká | 7.15 | 7.16 | |||
Brno-Řečkovice | 7.20 | 7.20 | |||
Brno-Královo Pole | 7.23 | 7.24 | 1 | ||
Brno-Lesná | 7.26 | 7.27 | |||
Brno-Židenice | 7.33 | 7.34 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 7.37 | 7.40 | 3 | ||
Modřice | 7.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci