Os 4636 | |
Řazení vlaku: 560 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 6.12 | 7c | |||
Ladná | 6.18 | 6.18 | |||
Podivín | 6.21 | 6.22 | 2 | ||
Rakvice | 6.25 | 6.26 | |||
Zaječí | 6.29 | 6.30 | 2 | ||
Šakvice | 6.35 | 6.36 | 2 | ||
Popice | 6.40 | 6.40 | |||
Pouzdřany | 6.43 | 6.44 | |||
Vranovice | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Žabčice | 6.52 | 6.52 | |||
Hrušovany u Brna | 6.55 | 6.58 | 4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 7.01 | 7.01 | |||
Rajhrad | 7.04 | 7.05 | |||
Popovice u Rajhradu | 7.07 | 7.07 | |||
Modřice | 7.11 | 7.12 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.19 | 7.23 | 2 | ||
Brno-Židenice | 7.26 | 7.27 | 2b | ||
Brno-Lesná | 7.32 | 7.33 | |||
Brno-Královo Pole | 7.35 | 7.36 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 7.39 | 7.39 | |||
Česká | 7.43 | 7.44 | |||
Kuřim | 7.47 | 7.48 | 2 | ||
Čebín | 7.53 | 7.53 | |||
Hradčany | 7.56 | 7.56 | |||
Tišnov | 7.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci