Os 4623 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 18.37 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 18.43 | 18.43 | 1 | ||
Laštovičky | 18.46 | 18.47 | |||
Sklené nad Oslavou | 18.50 | 18.51 | 1 | ||
Křižanov | 18.56 | 18.58 | 1 | ||
Ořechov | 19.03 | 19.03 | |||
Osová Bítýška | 19.07 | 19.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 19.11 | 19.11 | 1 | ||
Níhov | 19.16 | 19.16 | |||
Řikonín | 19.20 | 19.21 | 1 | ||
Dolní Loučky | 19.24 | 19.24 | |||
Tišnov | 19.29 | 19.30 | 1 | ||
Hradčany | 19.32 | 19.33 | |||
Čebín | 19.36 | 19.36 | |||
Kuřim | 19.41 | 19.42 | 1 | ||
Česká | 19.45 | 19.46 | |||
Brno-Řečkovice | 19.50 | 19.50 | |||
Brno-Královo Pole | 19.53 | 19.54 | 1 | ||
Brno-Lesná | 19.56 | 19.57 | |||
Brno-Židenice | 20.03 | 20.04 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 20.07 | 20.10 | 3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 20.14 | 20.14 | 1 | ||
Modřice | 20.17 | 20.17 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 20.20 | 20.21 | |||
Rajhrad | 20.23 | 20.23 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 20.26 | 20.27 | |||
Hrušovany u Brna | 20.29 | 20.33 | 5 | ||
Žabčice | 20.36 | 20.36 | |||
Vranovice | 20.41 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci