Os 4622 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 19.18 | 3 | |||
Žabčice | 19.22 | 19.22 | |||
Hrušovany u Brna | 19.25 | 19.28 | 4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 19.31 | 19.31 | |||
Rajhrad | 19.34 | 19.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 19.37 | 19.37 | |||
Modřice | 19.41 | 19.42 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 19.49 | 19.53 | 2 | ||
Brno-Židenice | 19.56 | 19.57 | 2b | ||
Brno-Lesná | 20.02 | 20.03 | |||
Brno-Královo Pole | 20.05 | 20.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 20.09 | 20.09 | |||
Česká | 20.13 | 20.14 | |||
Kuřim | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Čebín | 20.23 | 20.23 | |||
Hradčany | 20.26 | 20.26 | |||
Tišnov | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Dolní Loučky | 20.34 | 20.35 | |||
Řikonín | 20.37 | 20.38 | 2 | ||
Níhov | 20.42 | 20.42 | |||
Vlkov u Tišnova | 20.46 | 20.47 | 2 | ||
Osová Bítýška | 20.50 | 20.50 | |||
Ořechov | 20.53 | 20.54 | |||
Křižanov | 20.59 | 21.00 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 21.05 | 21.05 | 2 | ||
Laštovičky | 21.09 | 21.09 | |||
Ostrov nad Oslavou | 21.12 | 21.13 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 21.20 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy