Os 4610 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vranovice | 11.18 | 3 | |||
Žabčice | 11.22 | 11.22 | |||
Hrušovany u Brna | 11.25 | 11.28 | 4 | ||
Vojkovice nad Svratkou | 11.31 | 11.31 | |||
Rajhrad | 11.34 | 11.35 | |||
Popovice u Rajhradu | 11.37 | 11.37 | |||
Modřice | 11.41 | 11.42 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 11.49 | 11.53 | 2 | ||
Brno-Židenice | 11.56 | 11.57 | 2b | ||
Brno-Lesná | 12.02 | 12.03 | |||
Brno-Královo Pole | 12.05 | 12.06 | 2 | ||
Brno-Řečkovice | 12.09 | 12.09 | |||
Česká | 12.13 | 12.14 | |||
Kuřim | 12.17 | 12.18 | 2 | ||
Čebín | 12.23 | 12.23 | |||
Hradčany | 12.26 | 12.26 | |||
Tišnov | 12.29 | 12.30 | 2 | ||
Dolní Loučky | 12.34 | 12.35 | |||
Řikonín | 12.37 | 12.38 | 2 | ||
Níhov | 12.42 | 12.42 | |||
Vlkov u Tišnova | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Osová Bítýška | 12.50 | 12.50 | |||
Ořechov | 12.53 | 12.54 | |||
Křižanov | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Sklené nad Oslavou | 13.05 | 13.05 | 2 | ||
Laštovičky | 13.09 | 13.09 | |||
Ostrov nad Oslavou | 13.12 | 13.13 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 13.20 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci