Os 4607 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 6.37 | 1 | |||
Ostrov nad Oslavou | 6.43 | 6.43 | 1 | ||
Laštovičky | 6.46 | 6.47 | |||
Sklené nad Oslavou | 6.50 | 6.51 | 1 | ||
Křižanov | 6.56 | 6.58 | 1 | ||
Ořechov | 7.03 | 7.03 | |||
Osová Bítýška | 7.07 | 7.07 | |||
Vlkov u Tišnova | 7.11 | 7.11 | 1 | ||
Níhov | 7.16 | 7.16 | |||
Řikonín | 7.20 | 7.21 | 1 | ||
Dolní Loučky | 7.24 | 7.24 | |||
Tišnov | 7.29 | 7.30 | 1 | ||
Hradčany | 7.32 | 7.33 | |||
Čebín | 7.36 | 7.36 | |||
Kuřim | 7.41 | 7.42 | 1 | ||
Česká | 7.45 | 7.46 | |||
Brno-Řečkovice | 7.50 | 7.50 | |||
Brno-Královo Pole | 7.53 | 7.54 | 1 | ||
Brno-Lesná | 7.56 | 7.57 | |||
Brno-Židenice | 8.03 | 8.04 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 8.07 | 8.10 | 3 | ||
Brno-Horní Heršpice | 8.14 | 8.14 | 1 | ||
Modřice | 8.17 | 8.17 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 8.20 | 8.21 | |||
Rajhrad | 8.23 | 8.23 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 8.26 | 8.27 | |||
Hrušovany u Brna | 8.29 | 8.33 | 5 | ||
Žabčice | 8.36 | 8.36 | |||
Vranovice | 8.41 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia