Os 4601 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křižanov | 4.25 | 1 | |||
Ořechov | 4.31 | 4.31 | |||
Osová Bítýška | 4.35 | 4.35 | |||
Vlkov u Tišnova | 4.39 | 4.39 | 1 | ||
Níhov | 4.44 | 4.44 | |||
Řikonín | 4.48 | 4.49 | 1 | ||
Dolní Loučky | 4.52 | 4.52 | |||
Tišnov | 4.57 | 4.58 | 1 | ||
Hradčany | 5.00 | 5.01 | |||
Čebín | 5.04 | 5.04 | |||
Kuřim | 5.09 | 5.10 | 1 | ||
Česká | 5.13 | 5.14 | |||
Brno-Řečkovice | 5.18 | 5.18 | |||
Brno-Královo Pole | 5.21 | 5.22 | 1 | ||
Brno-Lesná | 5.24 | 5.25 | |||
Brno-Židenice | 5.31 | 5.32 | 1a | ||
Brno hlavní nádraží | 5.35 | 5.40 | 1 | ||
Modřice | 5.46 | 5.47 | 1 | ||
Popovice u Rajhradu | 5.49 | 5.50 | |||
Rajhrad | 5.52 | 5.52 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 5.55 | 5.56 | |||
Hrušovany u Brna | 5.58 | 6.00 | 1 | ||
Žabčice | 6.02 | 6.03 | |||
Vranovice | 6.07 | 6.08 | 1 | ||
Pouzdřany | 6.10 | 6.11 | |||
Popice | 6.14 | 6.14 | |||
Šakvice | 6.18 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia