Os 4216 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 14.43 | 5 | |||
Horní Moštěnice | 14.46 | 14.47 | |||
Říkovice | 14.50 | 14.50 | 2 | ||
Břest | 14.53 | 14.54 | |||
Hulín | 14.57 | 15.02 | 6a | ||
Záhlinice | 15.04 | 15.05 | |||
Tlumačov | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Otrokovice | 15.13 | 15.15 | 2 | ||
Napajedla | 15.19 | 15.19 | 2 | ||
Spytihněv | 15.22 | 15.22 | |||
Huštěnovice | 15.25 | 15.26 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 15.29 | 15.37 | 2 | ||
Kostelany nad Moravou | 15.39 | 15.40 | |||
Nedakonice | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Moravský Písek zastávka | 15.46 | 15.47 | |||
Moravský Písek | 15.49 | 15.50 | 2 | ||
Bzenec přívoz | 15.54 | 15.54 | 3 | ||
Rohatec | 16.00 | 16.00 | 2 | ||
Rohatec zastávka | 16.02 | 16.03 | |||
Hodonín | 16.06 | 16.08 | 2 | ||
Lužice | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Moravská Nová Ves | 16.15 | 16.16 | 2 | ||
Hrušky zastávka | 16.19 | 16.19 | |||
Břeclav | 16.25 | 11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci