Os 4180 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Moravou | 18.25 | 4 | |||
Bzenec | 18.34 | 18.35 | 2 | ||
Vracov | 18.39 | 18.40 | |||
Vlkoš | 18.45 | 18.45 | 2 | ||
Kyjov zastávka | 18.50 | 18.50 | |||
Kyjov | 18.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci