Os 4034 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 6.40 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 6.44 | 6.44 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 6.47 | 6.47 | |||
Kojetín | 6.52 | 6.54 | 2 | ||
Chropyně | 6.59 | 6.59 | 1 | ||
Věžky | 7.05 | 7.06 | 2 | ||
Přerov | 7.12 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster