Os 4030 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 4.51 | 2 | |||
Němčice nad Hanou | 4.55 | 4.55 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 4.58 | 4.58 | |||
Kojetín | 5.02 | 5.03 | 1 | ||
Chropyně | 5.07 | 5.08 | 1 | ||
Věžky | 5.13 | 5.13 | 1 | ||
Přerov | 5.19 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci