Os 3938 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bystřice pod Hostýnem | 21.46 | 1 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 21.50 | 21.50 | 1 | |
Jankovice | x | 21.52 | 21.52 | ||
Dobrotice | x | 21.54 | 21.54 | ||
Holešov | 21.59 | 22.00 | 1 | ||
Třebětice | 22.04 | 22.05 | 1 | ||
Hulín | 22.10 | 22.11 | 15 | ||
Kroměříž | 22.19 | 22.37 | 5 | ||
Postoupky | x | 22.41 | 22.41 | ||
Bezměrov | x | 22.44 | 22.44 | ||
Kojetín | 22.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci