Os 3931 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 3.58 | 1 | |||
Hulín | 4.06 | 4.07 | 15 | ||
Třebětice | 4.11 | 4.11 | 1 | ||
Holešov | 4.15 | 4.19 | 2 | ||
Dobrotice | x | 4.23 | 4.23 | ||
Jankovice | x | 4.25 | 4.25 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 4.27 | 4.27 | 1 | |
Bystřice pod Hostýnem | 4.32 | 4.50 | 1 | ||
Loukov | x | 4.55 | 4.55 | ||
Osíčko | 4.59 | 4.59 | 3b | ||
Podhradní Lhota | 5.04 | 5.05 | 1 | ||
Kunovice-Loučka | 5.07 | 5.08 | 1 | ||
Police u Valašského Meziříčí | x | 5.12 | 5.12 | ||
Branky na Moravě | 5.16 | 5.16 | 1 | ||
Valašské Meziříčí | 5.23 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy