Os 3835 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.33 | 10 | |||
Grygov | 18.38 | 18.38 | 1 | ||
Brodek u Přerova | 18.43 | 18.43 | 1 | ||
Rokytnice u Přerova | 18.46 | 18.46 | |||
Přerov | 18.54 | 18.57 | 12a | ||
Věžky | 19.02 | 19.03 | 1 | ||
Chropyně | 19.09 | 19.12 | 3 | ||
Kojetín | 19.17 | 19.20 | 1 | ||
Měrovice nad Hanou | 19.23 | 19.24 | |||
Němčice nad Hanou | 19.27 | 19.29 | 3 | ||
Nezamyslice | 19.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci