..: Trasa vlaku  3616 - JŘ 2020 :..
Vlak 3616 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jeseník   18.41 1
  Lipová Lázně zastávka x18.44 18.44 
  Lipová Lázně  18.48 18.54 3
  Horní Lipová  19.02 19.03 1
  Ramzová x19.16 19.16 
  Ostružná  19.19 19.20 3
  Branná  19.28 19.35 2
  Nové Losiny x19.40 19.40 
  Jindřichov na Moravě  19.44 19.45 2
  Potůčník x19.49 19.49 
  Hanušovice  19.54 20.06 1b
  Hanušovice Holba x20.07 20.07 
  Raškov x20.10 20.10 
  Bohdíkov  20.12 20.13 1
  Komňátka x20.16 20.16 
  Ruda nad Moravou  20.19 20.20 1
  Bartoňov x20.23 20.23 
  Bohutín x20.26 20.26 
  Bludov lázně x20.29 20.29 
  Bludov  20.34 20.37 5c
  Šumperk  20.43  4

jede v , nejede 31.12.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster