Os 3401 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 4.30 | 3 | |||
Opava-Komárov | 4.34 | 4.34 | 1 | ||
Štítina | 4.37 | 4.38 | 1 | ||
Mokré Lazce | 4.40 | 4.40 | |||
Lhota u Opavy | 4.41 | 4.41 | |||
Háj ve Slezsku | 4.45 | 4.46 | 3 | ||
Jilešovice | 4.49 | 4.49 | |||
Děhylov | 4.52 | 4.52 | 1 | ||
Ostrava-Třebovice | 4.56 | 4.57 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 5.00 | 5.10 | 8 | ||
Ostrava-Zábřeh | 5.14 | 5.14 | |||
Ostrava-Vítkovice | 5.17 | 5.17 | 1 | ||
Ostrava-Kunčice | 5.21 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster