R 300 „Galicja“ | |
Řazení vlaku: EU07_pkpic + 4xB249 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Przemyśl Główny | 14.40 | ||||
Przemyśl Zasanie | 14.43 | 14.44 | |||
Jarosław | 15.11 | 15.12 | |||
Przeworsk | 15.21 | 15.22 | |||
Łańcut | 15.36 | 15.37 | |||
Rzeszów Główny | 15.50 | 15.59 | |||
Dębica | 16.27 | 16.28 | |||
Tarnów | 16.48 | 16.50 | |||
Brzesko Okocim | 17.05 | 17.06 | |||
Bochnia | 17.14 | 17.15 | |||
Kraków Główny | 18.00 | 18.20 | |||
Krzeszowice | 18.41 | 18.42 | |||
Trzebinia | 19.06 | 19.07 | |||
Jaworzno Szczakowa | 19.27 | 19.28 | |||
Mysłowice | 19.38 | 19.39 | |||
Katowice | 19.53 | 19.58 | |||
Zabrze | 20.12 | 20.13 | |||
Gliwice | 20.20 | 20.22 | |||
Kuźnia Raciborska | 21.04 | 21.05 | |||
Racibórz | 21.16 | 21.17 | |||
Chałupki | 21.30 | 21.31 | 1 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 21.44 | 21.45 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 21.51 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök