Os 2928 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 8.07 | 4 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 8.11 | 8.12 | |||
Návsí (Nawsie) | 8.15 | 8.15 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 8.18 | 8.18 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 8.21 | 8.21 | 4 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 8.24 | 8.24 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 8.26 | 8.27 | |||
Třinec (Trzyniec) | 8.29 | 8.30 | 2 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 8.32 | 8.33 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 8.35 | 8.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.38 | 8.41 | 8 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.45 | 8.45 | |||
Louky nad Olší | 8.47 | 8.48 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Dětmarovice | 9.03 | 9.03 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 9.06 | 9.07 | |||
Bohumín | 9.11 | 9.13 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.20 | 9.22 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 9.25 | 9.25 | ||
Ostrava-Svinov | 9.28 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci