Os 2927 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 7.49 | 1 | |||
Dolní Lutyně | 7.52 | 7.52 | |||
Dětmarovice | 7.55 | 7.56 | 1 | ||
Karviná hlavní nádraží | 8.00 | 8.01 | 1 | ||
Louky nad Olší | 8.11 | 8.11 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.13 | 8.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.18 | 8.20 | 1 | ||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 8.22 | 8.23 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 8.25 | 8.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 8.28 | 8.29 | 1 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 8.31 | 8.32 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 8.34 | 8.34 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 8.37 | 8.38 | 1 | ||
Hrádek (Gródek) | 8.40 | 8.41 | |||
Návsí (Nawsie) | 8.43 | 8.44 | 1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 8.47 | 8.48 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 8.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci