Os 2900 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 4.30 | 2 | |||
Svrčinovec zastávka | 4.34 | 4.35 | |||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 4.40 | 4.40 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 4.43 | 4.44 | 2 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 4.48 | 4.49 | |||
Návsí (Nawsie) | 4.52 | 4.53 | 4 | ||
Hrádek (Gródek) | 4.55 | 4.56 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 4.59 | 4.59 | 4 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 5.02 | 5.02 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 5.04 | 5.05 | |||
Třinec (Trzyniec) | 5.08 | 5.15 | 4 | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.18 | 5.18 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.20 | 5.21 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.24 | 5.26 | 2 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.30 | 5.30 | |||
Louky nad Olší | 5.32 | 5.33 | 2 | ||
Karviná hlavní nádraží | 5.43 | 5.44 | 2 | ||
Dětmarovice | 5.49 | 5.49 | 2 | ||
Dolní Lutyně | 5.53 | 5.53 | |||
Bohumín | 5.57 | 6.00 | 2 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 6.07 | 6.09 | 2 | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 6.11 | 6.12 | |||
Ostrava-Svinov | 6.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia