Os 28417 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 16.02 | 1 | |||
Bechyně zastávka | x | 16.05 | 16.05 | ||
Bežerovice | x | 16.09 | 16.09 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 16.19 | 16.19 | ||
Všechlapy | x | 16.22 | 16.22 | ||
Třebelice | x | 16.23 | 16.23 | ||
Čenkov u Malšic | x | 16.26 | 16.26 | ||
Malšice | 16.28 | 16.29 | 1 | ||
Libějice | x | 16.34 | 16.34 | ||
Slapy | 16.36 | 16.37 | 1 | ||
Horky u Tábora | x | 16.40 | 16.40 | ||
Tábor | 16.49 | 403 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci