Os 2832 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.43 | 5 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.47 | 20.48 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Horní Suchá | 20.57 | 20.57 | |||
Havířov-Suchá | 21.00 | 21.00 | |||
Havířov střed | 21.02 | 21.03 | |||
Havířov | 21.05 | 21.07 | 2 | ||
Šenov | 21.10 | 21.10 | |||
Ostrava-Bartovice | 21.13 | 21.14 | 4 | ||
Ostrava-Kunčice | 21.19 | 21.22 | 5 | ||
Ostrava-Vítkovice | 21.25 | 21.26 | 2 | ||
Ostrava-Zábřeh | 21.29 | 21.29 | |||
Ostrava-Svinov | 21.34 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci