Os 2527 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 9.35 | 28 | |||
Praha-Vršovice | 9.39 | 9.40 | 1 | ||
Praha-Strašnice zastávka | 9.44 | 9.44 | |||
Praha-Hostivař | 9.49 | 9.50 | 3 | ||
Praha-Horní Měcholupy | 9.52 | 9.52 | |||
Praha-Uhříněves | 9.55 | 9.56 | 1 | ||
Praha-Kolovraty | 9.59 | 9.59 | |||
Říčany | 10.02 | 10.03 | 1 | ||
Světice | 10.06 | 10.06 | |||
Strančice | 10.10 | 10.11 | 1 | ||
Mnichovice | 10.14 | 10.14 | |||
Mirošovice u Prahy | 10.17 | 10.17 | |||
Senohraby | 10.19 | 10.20 | 1 | ||
Čtyřkoly | 10.23 | 10.23 | |||
Pyšely | 10.25 | 10.25 | |||
Čerčany | 10.28 | 10.29 | 1 | ||
Mrač | 10.31 | 10.31 | |||
Benešov u Prahy | 10.38 | 5c |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster