..: Trasa vlaku Os 24923 - JŘ 2020 :..
Os 24923
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Velké Meziříčí   14.49 1
  Velké Meziříčí zastávka  14.51 14.52 
  Oslavice x14.56 14.56 1
  Oslavička x15.00 15.00 
  Vlčatín x15.03 15.03 
  Rudíkov  15.06 15.08 1
  Budišov u Třebíče  15.16 15.17 1
  Kojatín x15.21 15.21 
  Pozďatín x15.24 15.24 
  Studenec  15.28  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy