..: Trasa vlaku Os 2066 - JŘ 2020 :..
Os 2066
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   17.36 1
  Stará Huť x17.38 17.38 
  Mokrovraty x17.43 17.43 
  Malá Hraštice x17.49 17.49 1
  Nová Ves pod Pleší x17.53 17.53 
  Mníšek pod Brdy  17.59 18.00 1
  Rymaně x18.02 18.02 
  Čisovice  18.07 18.07 2
  Bojanovice x18.11 18.11 
  Bojov x18.14 18.14 
  Klínec x18.18 18.18 
  Měchenice  18.24 18.24 1
  Skochovice x18.27 18.27 
  Vrané nad Vltavou  18.30 18.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x18.34 18.34 
  Praha-Zbraslav  18.38 18.38 1
  Praha-Komořany x18.41 18.41 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 1a
  Praha-Braník  18.48 18.48 1
  Praha-Krč  18.52 18.52 1
  Praha-Kačerov  18.55 18.55 
  Praha-Vršovice  18.59 19.03 9
  Praha hlavní nádraží  19.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök