Os 2063 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.54 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 16.58 | 17.00 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 17.04 | 17.04 | |||
Praha-Krč | 17.07 | 17.07 | 1 | ||
Praha-Braník | 17.11 | 17.11 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.14 | 17.14 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 17.17 | 17.17 | ||
Praha-Zbraslav | 17.20 | 17.20 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.24 | 17.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.28 | 17.30 | 1 | ||
Skochovice | x | 17.32 | 17.32 | ||
Měchenice | 17.35 | 17.35 | 1 | ||
Klínec | x | 17.42 | 17.42 | ||
Bojov | x | 17.45 | 17.45 | ||
Bojanovice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Čisovice | 17.52 | 17.53 | 1 | ||
Rymaně | x | 17.57 | 17.57 | ||
Mníšek pod Brdy | 18.00 | 18.01 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 18.07 | 18.07 | ||
Malá Hraštice | x | 18.12 | 18.12 | 1 | |
Mokrovraty | x | 18.17 | 18.17 | ||
Stará Huť | x | 18.23 | 18.23 | ||
Dobříš | 18.25 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci