..: Trasa vlaku Os 2063 - JŘ 2020 :..
Os 2063
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.54 8
  Praha-Vršovice  16.58 17.00 11
  Praha-Kačerov  17.04 17.04 
  Praha-Krč  17.07 17.07 1
  Praha-Braník  17.11 17.11 1
  Praha-Modřany zastávka  17.14 17.14 9a
  Praha-Komořany x17.17 17.17 
  Praha-Zbraslav  17.20 17.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x17.24 17.24 
  Vrané nad Vltavou  17.28 17.30 1
  Skochovice x17.32 17.32 
  Měchenice  17.35 17.35 1
  Klínec x17.42 17.42 
  Bojov x17.45 17.45 
  Bojanovice x17.48 17.48 
  Čisovice  17.52 17.53 1
  Rymaně x17.57 17.57 
  Mníšek pod Brdy  18.00 18.01 3
  Nová Ves pod Pleší x18.07 18.07 
  Malá Hraštice x18.12 18.12 1
  Mokrovraty x18.17 18.17 
  Stará Huť x18.23 18.23 
  Dobříš  18.25  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster