..: Trasa vlaku Os 2055 - JŘ 2020 :..
Os 2055
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.24 8
  Praha-Vršovice  10.28 10.30 11
  Praha-Kačerov  10.34 10.34 
  Praha-Krč  10.37 10.37 1
  Praha-Braník  10.41 10.41 1
  Praha-Modřany zastávka  10.44 10.44 9a
  Praha-Komořany x10.47 10.47 
  Praha-Zbraslav  10.50 10.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x10.54 10.54 
  Vrané nad Vltavou  10.58 11.00 1
  Skochovice x11.02 11.02 
  Měchenice  11.05 11.05 1
  Klínec x11.12 11.12 
  Bojov x11.15 11.15 
  Bojanovice x11.18 11.18 
  Čisovice  11.22 11.23 1
  Rymaně x11.27 11.27 
  Mníšek pod Brdy  11.30 11.31 3
  Nová Ves pod Pleší x11.37 11.37 
  Malá Hraštice x11.42 11.42 1
  Mokrovraty x11.47 11.47 
  Stará Huť x11.53 11.53 
  Dobříš  11.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster