..: Trasa vlaku Os 2041 - JŘ 2020 :..
Os 2041
Řazení vlaku: 814 + 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   8.00 11
  Praha-Kačerov  8.04 8.04 
  Praha-Krč  8.07 8.07 1
  Praha-Braník  8.11 8.11 1
  Praha-Modřany zastávka  8.14 8.14 9a
  Praha-Komořany x8.17 8.17 
  Praha-Zbraslav  8.20 8.20 1
  Dolní Břežany-Jarov x8.24 8.24 
  Vrané nad Vltavou  8.28  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök