..: Trasa vlaku Os 2019 - JŘ 2020 :..
Os 2019
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice   16.30 11
  Praha-Kačerov  16.34 16.34 
  Praha-Krč  16.37 16.37 1
  Praha-Braník  16.41 16.41 1
  Praha-Modřany zastávka  16.44 16.44 9a
  Praha-Komořany x16.47 16.47 
  Praha-Zbraslav  16.50 16.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x16.54 16.54 
  Vrané nad Vltavou  16.58 17.00 1
  Skochovice x17.02 17.02 
  Měchenice  17.05 17.05 1
  Klínec x17.12 17.12 
  Bojov x17.15 17.15 
  Bojanovice x17.18 17.18 
  Čisovice  17.22 17.23 1
  Rymaně x17.27 17.27 
  Mníšek pod Brdy  17.30 17.31 3
  Nová Ves pod Pleší x17.37 17.37 
  Malá Hraštice x17.42 17.42 1
  Mokrovraty x17.47 17.47 
  Stará Huť x17.53 17.53 
  Dobříš  17.55  1



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster