Os 2013 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.24 | 8 | |||
Praha-Vršovice | 13.28 | 13.30 | 11 | ||
Praha-Kačerov | 13.34 | 13.34 | |||
Praha-Krč | 13.37 | 13.37 | 1 | ||
Praha-Braník | 13.41 | 13.41 | 1 | ||
Praha-Modřany zastávka | 13.44 | 13.44 | 9a | ||
Praha-Komořany | x | 13.47 | 13.47 | ||
Praha-Zbraslav | 13.50 | 13.50 | 1 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 13.54 | 13.54 | ||
Vrané nad Vltavou | 13.58 | 14.00 | 1 | ||
Skochovice | x | 14.02 | 14.02 | ||
Měchenice | 14.05 | 14.25 | 1 | ||
Klínec | x | 14.32 | 14.32 | ||
Bojov | x | 14.35 | 14.35 | ||
Bojanovice | x | 14.38 | 14.38 | ||
Čisovice | 14.42 | 14.43 | 1 | ||
Rymaně | x | 14.47 | 14.47 | ||
Mníšek pod Brdy | 14.50 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia