..: Trasa vlaku Os 2010 - JŘ 2020 :..
Os 2010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   9.36 1
  Stará Huť x9.38 9.38 
  Mokrovraty x9.43 9.43 
  Malá Hraštice x9.49 9.49 1
  Nová Ves pod Pleší x9.53 9.53 
  Mníšek pod Brdy  9.59 10.00 1
  Rymaně x10.02 10.02 
  Čisovice  10.07 10.07 2
  Bojanovice x10.11 10.11 
  Bojov x10.14 10.14 
  Klínec x10.18 10.18 
  Měchenice  10.24 10.24 1
  Skochovice x10.27 10.27 
  Vrané nad Vltavou  10.30 10.31 1
  Dolní Břežany-Jarov x10.34 10.34 
  Praha-Zbraslav  10.38 10.38 1
  Praha-Komořany x10.41 10.41 
  Praha-Modřany zastávka  10.44 10.44 1a
  Praha-Braník  10.48 10.48 1
  Praha-Krč  10.52 10.52 1
  Praha-Kačerov  10.55 10.55 
  Praha-Vršovice  10.59 11.03 9
  Praha hlavní nádraží  11.07  24b



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster