..: Trasa vlaku Os 2005 - JŘ 2020 :..
Os 2005
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   6.24 8
  Praha-Vršovice  6.28 6.30 11
  Praha-Kačerov  6.34 6.34 
  Praha-Krč  6.37 6.37 1
  Praha-Braník  6.41 6.41 1
  Praha-Modřany zastávka  6.44 6.44 9a
  Praha-Komořany x6.47 6.47 
  Praha-Zbraslav  6.50 6.50 1
  Dolní Břežany-Jarov x6.54 6.54 
  Vrané nad Vltavou  6.58 7.00 1
  Skochovice x7.02 7.02 
  Měchenice  7.05 7.05 1
  Bojov x7.15 7.15 
  Bojanovice x7.18 7.18 
  Čisovice  7.22 7.23 1
  Rymaně x7.27 7.27 
  Mníšek pod Brdy  7.30  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök