Os 19928 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 22.46 | 4 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 22.50 | 22.50 | ||
Praha-Holyně | x | 22.55 | 22.55 | ||
Praha-Řeporyje | 22.59 | 22.59 | 4 | ||
Zbuzany | x | 23.02 | 23.02 | ||
Jinočany | x | 23.05 | 23.05 | ||
Rudná u Prahy | 23.08 | 23.09 | 2 | ||
Rudná zastávka | x | 23.10 | 23.10 | ||
Nučice | 23.13 | 23.16 | 1 | ||
Nučice zastávka | x | 23.18 | 23.18 | 1b | |
Loděnice | 23.23 | 23.24 | 1 | ||
Vráž u Berouna | 23.28 | 23.30 | 1 | ||
Beroun-Závodí | 23.34 | 23.35 | 3 | ||
Beroun | 23.38 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia