Os 19910 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 12.46 | 4 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 12.50 | 12.50 | ||
Praha-Holyně | x | 12.55 | 12.55 | ||
Praha-Řeporyje | 12.59 | 12.59 | 4 | ||
Zbuzany | x | 13.02 | 13.02 | ||
Jinočany | x | 13.05 | 13.05 | ||
Rudná u Prahy | 13.08 | 13.09 | 2 | ||
Rudná zastávka | x | 13.10 | 13.10 | ||
Nučice | 13.13 | 13.16 | 1 | ||
Nučice zastávka | x | 13.18 | 13.18 | 1b | |
Loděnice | 13.23 | 13.24 | 1 | ||
Vráž u Berouna | 13.28 | 13.30 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 13.34 | 13.35 | 3 | ||
Beroun | 13.38 | 8 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök