Sp 1981 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moldava v Krušných horách | 10.51 | 1 | |||
Mikulov-Nové Město | x | 10.55 | 10.55 | ||
Mikulov v Krušných horách | x | 11.01 | 11.01 | ||
Dubí | 11.09 | 11.15 | 3 | ||
Hrob | 11.25 | 11.25 | 5 | ||
Osek město | 11.32 | 11.33 | 1 | ||
Lom u Mostu zastávka | x | 11.39 | 11.39 | ||
Louka u Litvínova | 11.42 | 11.48 | 1 | ||
Lom u Mostu | x | 11.51 | 11.51 | ||
Teplice v Čechách | 12.08 | 12.09 | 1 | ||
Proboštov | x | 12.11 | 12.11 | ||
Ústí nad Labem západ | 12.24 | 12.25 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 12.27 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci