Sp 1948 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 15.41 | 7 | |||
Ústí nad Labem západ | 15.43 | 15.44 | 2b | ||
Teplice v Čechách | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Duchcov | 16.09 | 16.10 | |||
Bílina | 16.20 | 16.21 | 2 | ||
Most | 16.31 | 16.32 | 2 | ||
Jirkov zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Odb Chomutov město | 16.47 | 16.48 | |||
Chomutov | 16.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök