Sp 1941 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt279 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 3.14 | 1 | |||
Odb Chomutov město | 3.16 | 3.17 | |||
Jirkov zastávka | 3.20 | 3.20 | |||
Most | 3.32 | 3.33 | 1 | ||
Bílina | 3.43 | 3.44 | 1 | ||
Duchcov | 3.55 | 3.55 | |||
Oldřichov u Duchcova | 4.00 | 4.01 | 1 | ||
Řetenice | 4.04 | 4.05 | 1 | ||
Teplice v Čechách | 4.07 | 4.12 | 1 | ||
Proboštov | 4.14 | 4.15 | |||
Bohosudov | 4.18 | 4.18 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 4.29 | 4.29 | 1a | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.32 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci