Sp 1866 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 19.42 | 1 | |||
Václavice | 19.45 | 19.48 | 1 | ||
Náchod zastávka | 19.53 | 19.53 | |||
Náchod | 19.56 | 20.00 | 7a | ||
Velké Poříčí | 20.06 | 20.06 | |||
Hronov | 20.08 | 20.09 | 1 | ||
Police nad Metují | 20.14 | 20.15 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 20.18 | 20.19 | |||
Česká Metuje | x | 20.22 | 20.22 | 1 | |
Teplice nad Metují | 20.27 | 20.30 | 1 | ||
Meziměstí | 20.39 | 20.42 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 20.45 | 20.45 | ||
Hynčice | x | 20.47 | 20.47 | ||
Broumov-Olivětín | x | 20.52 | 20.52 | ||
Broumov | 20.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci