Sp 1859 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 14.02 | 1 | |||
Broumov-Olivětín | x | 14.06 | 14.06 | ||
Hynčice | x | 14.11 | 14.11 | ||
Ruprechtice | x | 14.13 | 14.13 | ||
Meziměstí | 14.16 | 14.19 | 1 | ||
Teplice nad Metují | 14.28 | 14.31 | 1 | ||
Česká Metuje | x | 14.36 | 14.36 | 1 | |
Žďár nad Metují | 14.39 | 14.39 | |||
Police nad Metují | 14.43 | 14.44 | 1 | ||
Hronov | 14.49 | 14.50 | 1 | ||
Velké Poříčí | 14.52 | 14.52 | |||
Náchod-Běloves | x | 14.56 | 14.56 | ||
Náchod | 14.58 | 15.04 | 5 | ||
Náchod zastávka | 15.06 | 15.07 | |||
Václavice | 15.11 | 15.14 | 4 | ||
Starkoč | 15.18 | 7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci