..: Trasa vlaku  18531 - JŘ 2020 :..
Vlak 18531 nemá zatím zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Mšeno   4.52 1
  Kanina x4.57 4.57 
  Živonín x5.01 5.01 
  Nebužely x5.05 5.05 
  Lhotka u Mělníka x5.12 5.12 1
  Lhotka u Mělníka zastávka x5.14 5.14 
  Hleďsebe x5.17 5.17 
  Mělnická Vrutice x5.22 5.22 
  Velký Borek x5.26 5.26 
  Mělník  5.30  3

jede v

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök