Sp 1850 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 11.42 | 7 | |||
Václavice | 11.46 | 11.49 | 1 | ||
Náchod zastávka | 11.53 | 11.54 | |||
Náchod | 11.56 | 12.00 | 7a | ||
Velké Poříčí | 12.06 | 12.07 | |||
Hronov | 12.08 | 12.09 | 1 | ||
Hronov zastávka | x | 12.12 | 12.12 | ||
Police nad Metují | 12.15 | 12.16 | 1 | ||
Žďár nad Metují | 12.19 | 12.20 | |||
Česká Metuje | x | 12.23 | 12.23 | 1 | |
Teplice nad Metují | 12.28 | 12.29 | 1 | ||
Meziměstí | 12.38 | 12.41 | 1 | ||
Ruprechtice | x | 12.44 | 12.44 | ||
Hynčice | x | 12.46 | 12.46 | ||
Broumov-Olivětín | x | 12.51 | 12.51 | ||
Broumov | 12.56 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci