Os 18421 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jihlava | 18.37 | 5b | |||
Jihlava město | 18.40 | 18.41 | 1 | ||
Jihlava-Staré Hory | 18.43 | 18.43 | |||
Rantířov | 18.49 | 18.49 | 1 | ||
Dvorce | x | 18.53 | 18.53 | ||
Kostelec u Jihlavy | 18.58 | 18.59 | 1 | ||
Dolní Cerekev | 19.02 | 19.02 | |||
Batelov | 19.08 | 19.09 | 1 | ||
Švábov | x | 19.13 | 19.13 | ||
Horní Cerekev | 19.17 | 19.19 | 3 | ||
Hříběcí | x | 19.23 | 19.23 | ||
Nová Buková | x | 19.28 | 19.28 | ||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 19.31 | 19.32 | 1 | ||
Zajíčkov | x | 19.36 | 19.36 | ||
Rynárec | x | 19.40 | 19.40 | ||
Pelhřimov | 19.44 | 19.46 | 1 | ||
Vlásenice | x | 19.54 | 19.54 | ||
Nová Cerekev | 19.58 | 19.59 | 1 | ||
Leskovice | x | 20.04 | 20.04 | ||
Pacov | 20.12 | 20.13 | 1 | ||
Šimpach | x | 20.18 | 20.18 | ||
Obrataň | 20.21 | 20.22 | 1 | ||
Pořín | x | 20.29 | 20.29 | ||
Chýnov | 20.35 | 20.36 | 1 | ||
Dobronice u Chýnova | x | 20.40 | 20.40 | ||
Smyslov | x | 20.43 | 20.43 | ||
Tábor-Měšice | x | 20.48 | 20.48 | ||
Tábor | 20.52 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2020 platí od 15.12.2019 do 12.12.2020.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci